O nas - Piomag - żurawie naprawa, serwis

Przejdź do treściSERWIS ŻURAWI SAMOJEZDNYCH


Naprawą żurawi i dostawą części zamiennych zajmujemy się od prawie 20 lat. Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na obsługę żurawi samojezdnych w pełnym zakresie. Od renowacji całych żurawi, poprzez naprawę układów jezdnych do napraw wysięgników. Naprawiamy żurawie wszystkich producentów.

Naprawy obejmują elektronikę, elektrykę, mechanikę, hydraulikę siłową i pneumatykę. Wykonujemy je w terenie, u klienta oraz w naszych warsztatach w Warszawie.

Części zamienne, sprowadzane przez nas z całego świata, zarówno od producentów żurawi, jak i producentów zamienników, zawsze odpowiadają specyfikacji i parametrom jakościowym oryginałów. W przypadku braku części (np. nie są już produkowane), najczęściej oferujemy naprawę starych, dorobienie zamiennika lub przebudowę żurawia w tym zakresie.

Serwis stacjonarny i mobilny wykonywany przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę, z wieloletnim doświadczeniem, pozwala obsługiwać Klientów na najwyższym poziomie i daje pewność doskonałego wykonania usługi. Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie zapewniają fachowe porady w zakresie doboru sprzętu (włącznie z wyjazdami w celu oceny żurawi) oraz wskazówki, odpowiednie do potrzeb Klientów.

                    
Copyright: PIOMAG
Autor: kk
Wróć do spisu treści